mūsų istorija

Po septynių metų pažinties pradėjome draugauti. Po septynių mėnesių - susižadėjome, dar po septynių - susituokėm. Tais metais, kai abu atšventėme trisdešimtmečius, kuriuos skiria lygiai trys mėnesiai, 2017 10 10 sulaukėme savo trijų pasaulio stebuklų.

Kiekvieną dieną džiaugiamės būdami kartu ir linkime to džiaugsmo kitiems. Mylime lėtą gyvenimą ir nostalgiškus, džiaugsmo jaudulį keliančius prisiminimus. Tikime, kad laikas su artimaisiais geriausiai gydo, suteikia jėgų ir pasitikėjimo bei įkvepia geriems darbams. Vadovaujamės nerašytomis taisyklėmis niekur neskubėti, niekam nieko neprivalėti, džiaugtis, dėkoti ir mėgautis kiekviena akimirka; mylėti ir vertinti žmones bei daiktus - nei vienų, nei kitų neįsileisti į gyvenimą neapgalvotai. Savo pavyzdžiu mokome vaikus gerbti “vakar”, gyventi “šiandien” ir rūpintis “rytojumi”.

Nors esame tik viena šeima tarp milijono kitų, bet tikime, kad viso pasaulio pokyčius reikia pradėti nuo savęs, tad įsitraukiame į socialinės atsakomybės projektus kaip piliečiai ir kaip verslas. Nuo kiekvieno mūsų pardavimo mes atidedame vieną kaladėlę dienos centrams, kuriems dovanojame kaladėlių rinkinius. Jais galės džiaugtis ir savo vaizduotę išlaisvinti dienos centrus lankantys vaikai.

© 2019 by Trys kaip vienas.